משרד נייד

משרד נייד, זהו משרד, שניתן להזיז ממקום למקום בקלות. משרדים ניידים מהווים כפתרון מושלם עבור משרדי מכירות ומשרדים בתוך שטחי עבודה ועוד.

משרדים ניידים נבנים בהתאמה אישית עבור הצרכים של בעלי המשרד. המומחים של הראל בניה קלה עומדים לרשותכם וישמחו להעניק לכם ייעוץ בנושא תכנון המשרד הנייד הטוב ביותר עבורכם.

משרד נייד - למי זה מתאים?

רכישת בית פרטי לזוגות צעירים, זוהי לגמרי הגשמת חלום, אין דבר יותר מרגש מהידיעה שהצלחתם לרכוש בית, שהוא כול כולו שלכם ואין ספק שהפסקת התשלום לשכירות הוא דבר גם מאוד מרגש. זוגות צעירים רבים, פונים אל הדרך הפשוטה, מהירה, איכותית ומשתלמת – בניה קלה עבור זוגות צעירים.

בחברת הראל בניה קלה מספקים את הפתרונות עבור כל זוג צעיר, שרוצה להגשים את החלום ולרכוש בית פרטי. יש מספר אפשרויות ודרכי בניה, אשר עונות על הצורך שלכם. תהליך שלבי בניה קלה של חברת הראל הוא תהליך שמתחיל בהיכרות עם הלקוחות, וממשיך אל בדיקת שטח, תכנית אדריכלית עם מיטב האדריכלים, הטובים בתחום, ביצוע הפרויקט, מסירה במפעל, הובלה והתקנה, קבלת מפתח (רגע מרגש ביותר), ואתם מקבלים גם בדק ואחריות, כלומר ניתנת תקופת בדק למשך שנה.

אם בפרק הזמן הזה ישנן תקלות, אנו מגיעים לתקן אותן. בנוסף ישנה אחראיות יצרן למשך שנתיים נוספות.

בית פרטי בזמן קצר

משרד נייד לעבודה

משרדים ניידים מוקמים תחת פיקוח ובהתאם לכל היתרי התשתיות ובטיחות. המבנה בעל נקודות חשמל ותקשורת.

משרד שכזה בעל יתרונות רבים, מכוון שהוא מבנה זמני, ולכן הוא משתלם מאוד.
המשרד נבנה באמצעות שיטת בנייה קלה, בנייה חסכונית וידידותית מאוד לסביבה. מבנה נייד, אשר מוקם בשטח, הוא פתרון מעולה למשרד זמני. רוב החברות אשר מזמינות משרדים ניידים, הן חברות בנייה באתרי בנייה וחברות לניהול פרויקטים, שזקוקות למשרד זמני.
כמו כן, משרדים זמניים מתאימים מאוד לאזורי תעשייה בהם יש צורך במשרד זמני, בו לקוחות יכולים להגיע, או עבור עובדים לשם מזכירות והנה”ח.

אם אתם מחפשים משרד, מוזמנים לפנות אל צוות המומחים של הראל חברה לבניה קלה ונשמח להעניק לכם את הייעוץ המתאים.
צרו קשר עם הראל חברה לבניה קלה בע”מ -> 08-6198590

תהליך של בניה קלה איכותית מוביל אל תוצאה מושלמת.
צוות המומחים שלנו כאן כדי להגשים עבורכם את החלום

מעוניינים בייעוץ?

מוזמנים לקבוע פגישת יעוץ אישית במשרד או אצלכם בשטח
חייגו: 08-6198590

או השאירו פרטים